Vision and Mission History Projects About Us Contact

SSS

Norveç’teki ilk Leonardo Köprüsü nerededir?

Norveç Leonardo Köprüsü Projesi E-18 üzerinde, Oslo’dan yaklaşık 20 dakikalık mesafededir. E-18 yada E-6 üzerinden kolaylıkla ulaşılabilir.

Bu köprü tasarım için tek model midir?

Hayır, bu esnek tasarım, tıpkı bir müzik şaheseri gibi, farklı zanaatkarlar tarafından farklı seyircilere farklı malzemerle yeniden yorumlanabilir. Leonardo Köprüsü Projesi, geniş kapsamlı bir sanat kuruluşu olarak küresel projeler geliştirir ve tasarımın müstakbel kullanıcılar tarafından kullanımını sağlamak için belgeleme ve araştırma desteği verir. Leonardo Köprüsü Projesi dünyanın dört bir köşesinde geliştirdiği projeler için ücret olarak nihai bütçenin %3’ünü alır.

Leonardo Köprüsü Projesi köprümüz için kaynak sağlar mı?

Doğrudan değil. Yerel projeler için finansman yerel ulaşım bütçeleri, turizm bütçeleri ve bireysel ve kurumsal yardımlardan sağlanır. Leonardo Köprüsü Projesi cömert destekçiler sayesinde, bu eşsiz inşaat projelerini geliştirir ve destekler. Sizin toplumunuzda da bu projeyi ilerletmek için elimizden gelen tüm imkanları seferber edip kendi bağlantılarımızı kullanacağız

Norveç’e geldiğimde, Vebjørn Sand’a ait başka kamusal sanat projeleri görebilir miyim?

Evet. Vebjørn Sand, Oslo Gardermon Havaalanı yakınındaki Kepler Star’ı, diğer adıyla “Barış Yıldız”ını da yaptı. (lütfen bakınız: www.vebjorn-sand.com/thestar.htm )

Vebjørn Sand’ın çalışmaları hakkında daha fazla bilgiyi nerede bulabilirim?

www.vebjorn-sand.com ve www.gallerisand.com

 

The Team Engineering Press Community Links ShopFAQ
Home Home Home